Apie mus

Advokatų kontoros „Q.E.D“ (lot. quod erat demonstrandum, liet. "Tai, ką ir reikėjo įrodyti") komandą sudaro jauni, ambicingi ir kvalifikuoti savo srities profesionalai, kurie yra pasirengę efektyviai bei operatyviai išspręsti Jūsų problemas, su kuriomis susiduriate dinamiškame kasdieniniame gyvenime.

Advokatų kontora “Q.E.D” savo klientams siūlo platų teisinių paslaugų spektrą. Kontoros teisininkai specializuojasi teikdami paslaugas verslo, šeimos, darbo, sandorių, bylinėjimosi ir arbitražo, Europos Sąjungos, administracinės ir baudžiamosios teisės srityse bei šakose.

Komandos nariai tam, kad būtų geriausi savo srities ekspertai, nuolat tobulina ir gilina profesinės kvalifikacijos žinias bei įgūdžius, atsižvelgdami į naujausią teisinių ir ekonominių santykių plėtojimąsi bei raidą.

Kontoros profesionalumas pelnė platų pripažinimą vykdant sudėtingus projektus, kai reikia ypatingų organizacinių įgūdžių bei teisinių žinių.

Advokatų kontoros tikslas - greitai ir kokybiškai teikti teisines paslaugas tiek Lietuvos Respublikos, tiek ir užsienio valstybių jurisdikcijose. Siekdami šio tikslo užmezgėme glaudžius profesinius ryšius su teisininkais, praktikuojančiais daugumoje Europos Sąjungos valstybių narių.

Advokatų kontora „Q.E.D“, tai kvalifikuota ir užtikrinta pagalba Jums teisės klausimais.